رنگ ها و دکوراسیون خانه تاثیرات بسزایی در روحیه و خلق و خوی ما دارند,مثلا برای انتخاب رنگ اتاق خواب باید ابتدا مطالعه ایی داشته باشیم در مورد روانشناسی رنگ ها و رنگ های گرم وسرد و بشناسیم تا اطمینان حاصل کنیم از اینکه چه رنگی  ارامش بخش است.

 

رنگ های نارنجی,صورتی,زرد,قرمز,جز رنگ های گرم هستن  که انرژی,شور و نشاط و هیجان از ویژگی های درونی این رنگ ها به شمار میآیند و رنگ های سبز,آبی,سفید,نقره ایی از دسته رنگ های سرد هستن,این رنگ ها به رنگ های آرامش بخش معروفند که مناسب اتاق خواب میباشند.

 

فرض میکنیم قصد داریم اتاق خوابی را برای یک نوجوان اماده کنیم  به هیچ عنوان نباید از رنگ های گرم مثل قرمز یا نارنجی استفاده کنیم به این علت که با روحیات یک نوجوان در حال بلوغ سازگاری ندارد.

 

رنگ های قهوه ایی و خاکستری که امروزه اکثر مردم از این دسته رنگ ها برای اتاق خواب و دکوراسیون منزل  استفاده میکنند باعث افسردگی میشود و اصلا این رنگ ها توصیه نمیشود طبق اصول و گفته های روانشناسان کسانی که از رنگ های نقره هایی و خاکستری برای اتاق استفاده میکنند تمایل بیشتری به بیدار ماندن دارند


رنگ ها و دکوراسیون خانه اتاق ,دکوراسیون ,استفاده ,خواب ,خانه ,دکوراسیون خانه ,اتاق خواب ,استفاده میکنند ,برای اتاق منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان علمی ،آموزشی ،خوندنی،تفریحی اشه ون iegeisgoin دانلود کلیپ جدید خودشناسی آموزشگاه کامپیوتر حسابداری نقاشی توانا فروشگاه شو شاپ دانلود کده